Nabídka stomatologické praxe - Velká nad Veličkou

Pondělí 24. leden 2022, 13:03

Obec Velká nad Veličkou hledá zubního lékaře.

Velká nad Veličkou je největší obcí a střediskem Horňácka, podhorského regionu v Bílých Karpatech, ležícího v okrese Hodonín, poblíž Veselí nad Moravou, v Jihomoravském kraji, s počtem 2755 obyvatel. Obec se nachází v klidném prostředí s dobrou dopravní dostupností; oblast je vhodná pro turistiku, sport, kulturní vyžití i odpočinek. Rovněž tak je známa svou folklorní tradicí, přátelskou atmosférou a pohostinností. Obecní úřad je pověřeným obecním úřadem.

Pro výkon stomatologické praxe je nabízen pronájem nebytových prostor pro ordinaci zubního lékaře, kde se jedná celkem o 7 místností (ordinace, čekárna, rentgen, místnost sestry, kompresorovna, sterilizace a šatna) o celkové výměře 72,69 m2, s ročním nájmem 300 Kč za m2. Ordinace je umístěna v 2. NP v rámci zdravotního střediska, které je v majetku obce a nachází se v objektu Velká nad Veličkou 865. Součástí zdravotního střediska jsou i 2 ordinace praktických lékařů. Ordinace je vybavena novou stomatologickou soupravou KaVo E50 Life S a příslušenstvím (kompresor Ekom DUO, intraorální rentgen KaVo FOCUS, intraorální senzor KaVo IXS) a novým nábytkem, vše ve výlučném vlastnictví obce, s předpokladem úhrady finanční částky za amortizaci zařízení a vybavení ve výši 18.854,- Kč čtvrtletně, s možností odkladů splátek dohodou.

Specifikace pronajímaných nebytových prostor:

• Ordinace 17,25 m2
  • Čekárna 12,10 m2
  • Rentgen 6,56 m2
  • Místnost sestry 12,18 m2
  • Kompresorovna 4,14 m2
  • Sterilizace 8,07 m2
  • Šatna 12,42 m2

V rámci zdravotního střediska lze v přiměřené míře využívat i ostatní společné prostory.

K případnému nastěhování je rovněž k dispozici služební byt o výměře 104 m2, který je umístěn v domě s pečovatelskou službou, vzdáleném cca 300 m od zdravotního střediska, popřípadě i stavební pozemek v klidné části obce.

V obci se dále nachází základní škola, mateřská škola, sportovní areál s fotbalovým hřištěm a atletickým oválem, sportovní víceúčelová hala, dům s pečovatelskou službou, kulturní dům, vlakové a autobusové nádraží, 2 lékárny, čerpací stanice, řada restaurací apod.

Nástup možný IHNED.

V případě zájmu prosím kontaktujte: Ing. Petr Šmidrkal (starosta obce)

tel.: 725 978 958, 518 670 690, email: smidrkal@obecvelka.cz