Nabídka volných pracovní míst pro absolventy LF - Krnovská nemocnice

Úterý 29. březen 2022, 7:58

Je pro vás práce lékaře posláním? Ani náročné studium nezadusilo váš elán a rádi byste nastartovali svou kariéru? Připojte se k nám!

Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, p. o. přijme do pracovního poměru absolventy lékařské fakulty se zájmem o chirurgii, neurologii, ortopedii, radiologii a rehabilitaci.
Přijme také zdravotního laboranta, popř. laboratorního asistenta.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Náborový příspěvek
  • Dobré platové podmínky
  • Práci na plný i částečný úvazek
  • 25 - 30 dní dovolené (dle pracoviště)
  • Ubytování, popř. pomoc při získání bytu
  • Firemní školku s výukou angličtiny
  • Maximální podporu při dalším vzdělávání
  • Moderně vybavená a akreditovaná pracoviště
  • Benefity FKSP včetně výhodného tarifu pro mobilní telefony
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Život v krásném, bezpečném a moderním městě na úpatí Jeseníků
  • POZOR! Nevážeme mladé lékaře kvalifikačními dohodami.

Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte nás:

Bc. Jiří Krušina – personální a marketingový náměstek
+420 724 014 860, krusina.jiri@szzkrnov.cz