Krajská zdravotní (Děčín, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Chomutov) přijme absolventy lékařských fakult

Pátek 26. leden 2018, 9:02 – Text: AA

Společnost Krajská zdravotní, a.s. sdružující nemocnice v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově přijme do pracovního poměru absolventy lékařských fakult.

Mladým lékařům nabízíme:

• velmi dobré platové podmínky
  • plný úvazek
  • podporu při specializačním vzdělávání (více než 140 akreditovaných vzdělávacích programů) bez kvalifikační dohody

Bližší informace najdete na: http://www.kzcr.eu/cz/kz/odbornici/nabidka-zamestnani/

Nebo nás kontaktujte
Tel: 477117952