Výběrové řízení Lékařské fakulty UP: referent/referentka studijního oddělení

Čtvrtek 19. prosinec 2019, 10:14

Lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení pro obsazení pracovní pozice referent/referentka studijního oddělení.

Základní podmínky:

• Úvazek: 1,00.
  • Místo výkonu práce: Lékařská fakulta, Hněvotínská 3, Olomouc.
  • Přihlášky: do 15.2.2020.
  • Nástup: dle dohody.

Pracovní náplň:

• Vedení studijní agendy, administrativní činnost, práce s informačním systémem STAG,
  • vyřizování korespondence.
  • Účast na akcích pořádaných za účelem podpory studia na Lékařské fakultě (studijní veletrhy, dny otevřených dveří atp.)
  • Spolupráce na organizačním zajištění příjímacích zkoušek, zápisů do studia, imatrikulací, promocí aj.

Kvalifikační požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání výhodou.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti a dovednosti.
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost.
  • Dobrou znalost práce s PC, znalost práce se systémem STAG výhodou.
  • Základní orientaci ve studijní problematice vysokých škol.
  • Praxe na pozici studijního referenta/-tky výhodou.

Co nabízíme:

• Stabilní zázemí moderní vzdělávací instituce Univerzity Palackého.
  • 28 dnů dovolené.
  • Zaměstnanecké benefity LF UP.
  • Možnost dalšího vzdělávání.

V případě zájmu zašlete prosím váš strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání do 15. 2. 2020 na personální oddělení LF UP na e-mailovou adresu: magdalena.svozilova@upol.cz.

Přečtěte si prosím pozorně následující text v uvedeném odkaze k Poučení o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání https://www.upol.cz/fileadmin/userdata/UP/uredni-deska/2019-Pouceni_o_zpracovani_osobnich_udaju_uchazece_o_zamestnani.docx.