Výběrové řízení na obsazení volných pracovních pozic na Klinice zubního lékařství LF UP

Čtvrtek 4. duben 2019, 8:38 – Text: -tk-

Klinika zubního lékařství LF UP hledá 6 uchazečů/uchazeček na obsazení pracovních pozic Odborných pracovníků v oblasti medicíny a farmacie.

Nabízíme:

• Pracovní poměr na dobu určitou v délce jednoho roku s možností prodloužení,
  • Pracovní úvazek 1,00,
  • Nástup dle dohody,
  • Odpovídající mzdové ohodnocení dle odpovídajících tarifních tříd uchazečů - nástupní mzda od 26.000 Kč,
  • Odměny za anglickou výuku, za dopolední pohotovostní službu, pololetní odměny aj,
  • Systém benefitů LF UP,
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu.

Požadujeme:

• Dosažené vysokoškolské studium,
  • Praxe na obdobné pozici výhodou,
  • Znalost cizího jazyka výhodou,
  • Pozice vhodná i pro absolventy.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na sekretariát kliniky zubního lékařství na email: hana.svobodova@upol.cz

Univerzita Palackého zpracovává osobní údaje v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Seznamte se prosím s poučením v kategorii uchazeč o zaměstnání https://www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-da/