Workshop pro žadatele o MSCA granty

Úterý 10. duben 2018, 14:08 – Text: -tk-

Vážená paní,
vážený pane,

dovolte, abychom Vás tímto informovali o workshopu pro žadatele o granty MSCA s názvem "How to write a competitive proposal for Marie Skłodowska-Curie Actions Individual Fellowships?", který organizuje Technologické centrum AV ČR. Workshop je součástí série školení Jak na H2020? - Modul 5.

Workshop proběhne v termínu 22 - 23.5.2018 v prostorách TC AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6.

Program MSCA (pdf)

Rádi bychom Vás poprosili o distribuci této pozvánky relevantním zájemcům na Vaší instituci.

Zdůrazňujeme, že akce je určena pouze pro výzkumné pracovníky, kteří připravují projekt a jsou již domluveni se svou budoucí hostitelskou institucí/školitelem.

Podrobnější informace o podmínkách účasti na workshopu včetně registračního odkazu naleznete v přiloženém programu a nebo zde: https://www.h2020.cz/cs/vynikajici-veda/akce-marie-curie-sklodowske/akce/modul-5-applicants-workshop-on-msca-individual-fellowships

S pozdravem a přáním hezkého dne

Zuzana Dvořáková
Národní informační centrum pro evropský výzkum