Doc. MUDr. Eva Klásková, Ph.D.

Proděkanka pro studium Všeobecného lékařství 4.-6. ročníku

Životopis (pdf)

Agenda proděkanky

1. záležitostí studentů Všeobecného lékařství ve 4. - 6. ročníku,
  2. přiznávání stipendií studentům Všeobecného lékařství ve 4. - 6. ročníku,
  3. agendy spojené se státními rigorózními zkouškami studijního programu Všeobecné lékařství,
  4. klinické výuky studentů Všeobecného lékařství,
  5. agendy SVOČ v klinických oborech,
  6. agendy studijního programu Veřejné zdravotnictví,
  7. záležitostí absolventů pregraduálních studijních programů.