Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Lékařská fakulta UP

Studentští zástupci ročníků

Zástupci ročníků Všeobecného lékařství

Akademický rok 2016/2017

1. ročník
Eliška Procházková – prochazkovaelisk@email.cz 

2. ročník
1) Tereza Horáková – tereza.s.horakova@gmail.com
2) Barbora Košuličová – kosulicova.barbora@seznam.cz
3) Marek Šlachta – slachtamarek@gmail.com
e-mail: lfvseo2015@gmail.com

3. ročník
Marek Zálešák – zalesak.marek@seznam.cz
Martin Pumprla –  martin@pumprla.com 
e-mail: vseobl14@gmail.com

4. ročník
Kamila Minaříková – kamila.c.minarikova@gmail.com
e-mail: vseo2013@gmail.com

5. ročník
1) Eva Mnacakanová – eva.mnacakanova@yahoo.fr 
2) Tereza Hrabčáková – Tereza.Hrabcakova@gmail.com 
3) Ondřej Sovják – ondrej.sovjak@seznam.cz
e-mail: zastupcivseo12@gmail.com 

6. ročník
1) Jiří Lapka – jiri.lapka@seznam.cz 
2) Jan Mizera – Honza.Mizi@seznam.cz 
3) Petr Binar – binar.p@seznam.cz 
e-mail: zastupcirocniku2011@gmail.com 

Nahoru

Zástupci ročníků Zubního lékařství

Akademický rok 2016/2017

1. ročník:
Dominik Skalka - dominik1111@email.cz 

2. ročník: e-mail: zubariup@gmail.com
1) Adriana Šimalčíková, asimalcikova@gmail.com 
2) Lukáš Porubský, luke97.porubsky@gmail.com
3) Juraj Bakoš, jur.Bakos@gmail.com

3. ročník: e-mail: zubarna14@gmail.com
Veronika Koníčková, konickovav@gmail.com

4. ročník: e-mail: zubari2013@seznam.cz, zubol2013@gmail.com
Monika Dočkalová, moni.dockalova@centrum.cz 

5. ročník: e-mail: zubariupol@gmail.com
Simona Kapolková, Kapolkovas@gmail.com 

Nahoru

Stránka aktualizována: 07. 11. 2016, Alina Antošová