Pozvánka na workshop Implementace IS HAP v roce 2017

Pondělí 5. červen 2017, 12:42 – Text: da

Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na workshop Implementace IS HAP na UP v roce 2017, který se bude konat dne 9. června 2017 od 9:30 do 12:00 v Uměleckém centru UP.

Cílem workshopu je seznámení s aktuálním stavem a plánovaným průběhem implementace Informačního systému pro hodnocení akademických pracovníků (IS HAP) na UP v roce 2017. Workshop je určen pro všechny zaměstnance UP, kteří se o danou problematiku zajímají, zejména pak pro akademické pracovníky prvních čtyř fakult UP, na nichž bude letos pilotní běh IS HAP probíhat (PřF, FF, CMTF a FTK).

Členové řešitelského týmu IS HAP budou připraveni zodpovědět veškeré dotazy účastníků workshopu související s tímto informačním systémem a s jeho využitím při řízení lidských zdrojů na UP.

Vzhledem k limitovanému počtu míst prosíme zájemce o účast na tomto workshopu o závaznou registraci na http://www.hap.upol.cz/workshop

Místem konání workshopu bude Umělecké centrum UP, Auditorium Maximum, Univerzitní 3, 1. patro, místnost č. 109.

Program:

9:30–10:00
Jan Stoklasa: Principy řízení a hodnocení pracovníků - IS HAP jako nástroj pro podporu informovaného rozhodování

10:00–10:30
Jana Talašová: Postup implementace IS HAP na UP v roce 2017