Zveme Vás na letní absolventskou party „Olomouc v Praze“

Pondělí 17. červenec 2017, 13:40 – Text: OK

Vážení zaměstnanci,

určitě jste již zaznamenali, že Univerzita Palackého připravuje pro své absolventy letní akci s názvem „Olomouc v Praze“. Tato absolventská party se uskuteční
v sobotu 12. srpna a její program se odehraje na unikátní lodi na Vltavě a pražské náplavce. Návštěvníci se mohou těšit na pestrou hudební produkci, beach bar a půjčovnu kajaků, speciální loď s vířivkou, bohaté občerstvení, soutěže o ceny, videomapping a další doprovodný program. Chybět nebudou také prezentace fakult Univerzity Palackého.

Ať jste již absolventi UP či nikoliv, velmi rádi Vás v Praze uvidíme. Pro zaměstnance spouštíme speciální registraci prostřednictvím e-mailů – pokud budete mít zájem o účast na absolventské party, zašlete prosím e-mail s Vaším jménem a pracovištěm UP na adresu
absolvent@upol.cz. Obratem Vám registraci potvrdíme.

Toto pozvání slouží pro Vás a Váš doprovod. Budete mít zajištěn přednostní vstup na loď a také možnost využít všechny doprovodné aktivity stejně jako absolventi. Veškeré ostatní náklady spojené s účastí na absolventské party si však hradí každý sám.

Pro bližší informace prosím sledujte webové stránky, kde naleznete celou sekci věnovanou této události. Aktuální novinky můžete sledovat také na facebookové události.

Přejeme Vám pěkné léto a budeme se těšit na setkání v Praze.

Jaroslav Miller
Rektor Univerzity Palackého