MŠMT vyhlašuje nové soutěže

Pátek 11. květen 2018, 10:49 – Text: -tk-

Výzva k podávání návrhů společných česko-polských výzkumných projektů s dobou řešení 2019-2020

V rámci mezinárodní spolupráce ve výzkumu a vývoji na podporu mobility výzkumných pracovníků a pracovnic a v souladu s Dohodou mezi vládou České republiky a vládou Polské republiky o vědeckotechnické spolupráci, podepsané ve Vratislavi dne 13. ledna 2000 vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy výzvu k podávání návrhů společných česko-polských výzkumných projektů s dobou řešení 2019-2020.

Vyhlášení veřejné soutěže programu INTER-EXCELLENCE, podprogramu INTER-VECTOR

Dne 30. 4. 2018 vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy podle zákona č. 130/2002 Sb., o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací z veřejných prostředků a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o podpoře výzkumu, experimentálního vývoje a inovací), ve znění pozdějších předpisů, třetí veřejnou soutěž ve výzkumu, vývoji a inovacích podprogramu INTER-VECTOR (LTV19) pro podání projektů mezinárodní spolupráce ve výzkumu a vývoji.

Výzva k podávání česko-čínských návrhů projektů spolupráce ve výzkumu, vývoji a inovacích na podporu mobility výzkumných pracovníků s dobou realizace 2019-2020, vyhlašována ve spolupráci s Ministerstvem pro vědu a technologie ČLR

Eureka Globalstars Argentina 2018

Výzva s možnou účastí českých řešitelských organizací s uzávěrkou 7. června 2018