Výběrové řízení na obsazení pozic odborných asistentů na LF UP

Úterý 25. září 2018, 11:56 – Text: -tk-

VYHLÁŠKA

Děkan Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení a hledá kandidátky a kandidáty na obsazení akademické pozice:

• Ústav normální anatomie
    1 odborného asistenta nebo asistenta s úvazkem 1,00
  • Ústav klinické a molekulární patologie
    1 odborného asistenta nebo asistenta s úvazkem 0,15
  • Hemato - onkologická klinika
    2 odborné asistenty nebo asistenty s úvazky 2 x 0,10
  • III. interní klinika - nefrologická, revmatologická a endokrinologická
    1 odborného asistenta nebo asistenta s úvazkem 0,10
  • Klinika nukleární medicíny
    1 odborného asistenta nebo asistenta s úvazkem 0,10
  • Dětská klinika
    1 odborného asistenta nebo asistenta s úvazkem 0,15

Kvalifikační požadavky:
VŠ vzdělání v oboru, pedagogické schopnosti, předpoklady pro vědeckou publikační činnost, znalost nejméně jednoho světového jazyka, práce s PC, morální bezúhonnost.

Nástup dohodou.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky, doložené osobním dotazníkem, životopisem, fotokopiemi dokladů o kvalifikaci a podrobným přehledem pedagogické, vědecké a publikační činnosti, zašlete do 25. října 2018 na Děkanát LF UP v Olomouci, personální referát, Hněvotínská 3, 771 00 Olomouc.

V Olomouci dne 25. září 2018

prof. MUDr. Milan Kolář, Ph.D.
děkan LF UP v Olomouci