Zubní lékaři/lékařky na Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie - Ústí nad Labem

Čtvrtek 22. únor 2024, 12:25

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Co vám nabízíme:

• práci ve zkušeném týmu
  • nadstandardní mzdové podmínky včetně náborového příspěvku až 150 tisíc korun
  • výběr typu úvazku (0,1 – 1,0)
  • pro mladé lékaře/lékařky odborné vedení zkušenými školiteli a jistota, že ve službě nebudete sami (u nás je vždy fyzicky přítomen lékař se specializovanou způsobilostí nebo primář)
  • podporu dalšího vzdělávání
  • možnost postgraduálního studia
  • nejvyšší typ akreditace s kompletním specializačním vzděláváním v oboru orální a maxilofaciální chirurgie
  • působení ve společnosti, která je jedničkou ve svém oboru v Ústeckém kraji a jeho největším zaměstnavatelem
  • profesionální a přátelské prostředí, kde táhneme za jeden provaz
  • závodní stravování za pár korun
  • dopomoc s bydlením
  • celoroční jízdenku na cestování (autobusy/vlaky) po celém Ústeckém kraji jen za 550 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění a na dovolenou, MultiSport karta a další benefity
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Co od vás očekáváme:

• vysokoškolské vzdělání – lékařská fakulta
  • chuť vzdělávat se v oboru
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • specializovaná způsobilost v oboru orální a maxilofaciální chirurgie výhodou

Kontakt:

MUDr. MDDr. Petr Chramosta
Primář Ústní, čelistní a obličejové chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Tel.: 477 113 400
Email: petr.chramosta@kzcr.eu
Krajská zdravotní, a.s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.
www.kzcr.eu

Leták (pdf)