Fakultní nemocnice Olomouc přijme sanitáře na DPČ (v rozsahu maximálně 80 hod. / měsíc) Oddělení urgentního příjmu

Pátek 5. květen 2017, 8:00 – Text: -tk-

Požadavky:

• odborná způsobilost k výkonu povolání sanitáře; v případě studenta magisterského studijního programu všeobecné lékařství je jedná konkrétně o absolvování minimálně 3 semestrů tohoto studia + úspěšně vykonané zkoušky z ošetřovatelské péče v rámci tohoto studijního programu,
  • praxe v oboru výhodou,
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

Hlavní pracovní činnosti:

• pomocná činnost v rámci poskytování zdravotních služeb pod odborným dohledem nebo přímým vedením zdravotnického pracovníka způsobilého k výkonu povolání bez odborného dohledu.

Nabízíme:

• možnost získat praktické zkušenosti a dozvědět se spoustu zajímavých informací z oblasti urgentní medicíny přímo v prostředí pracoviště,
  • pracovní poměr realizovaný formou dohody o pracovní činnosti (v rozsahu maximálně 80 hod. / měsíc).

Nástup do pracovního poměru možný od 1. září 2017 (předpokládaná délka spolupráce 12 měsíců).

K písemné žádosti je třeba doložit:

• fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci,
  • profesní životopis,
  • fotokopii výpisu z rejstříku trestů.

Písemné přihlášky je třeba doručit na Personální úsek FNOL, Mgr. Michaela Natálie Konečná, I. P. Pavlova 6, 779 00 Olomouc nebo e-mail: michaelanatalie.konecna@fnol.cz.

Mgr. Jaroslav Lhoťan
personální náměstek FNOL