Přijďte si zacvičit do AC BALUO za zvýhodněnou cenu!

Úterý 6. červen 2017, 8:07 – Text: da

Vážené studentky, vážení studenti, nezapomínejte při učení na zkoušky a přípravách na letní radovánky na svou fyzičku. V Aplikačním centru BALUO jsme pro vás připravili speciální akci – v rámci Happy Hours si můžete každý den od 8 do 12 hodin zacvičit v našem fitness centru za zvýhodněnou cenu. Za vstup na 75 minut zaplatíte pouze 55 Kč. V rámci této akce se nehradí roční členský poplatek! Fitness centrum v Aplikačním centru BALUO zahrnuje kardio i funkční silovou zónu a je vybaveno mimo jiné moderními SMART posilovacími stroji finské společnosti HUR. Podmínkou zvýhodněné ceny je předložení ISIC karty. Akce platí do 30. června.

www.acbaluo.cz