Sportovní den UP + nabídka akcí ASC UP

Pondělí 1. květen 2017, 10:49 – Text: red

Vážení zaměstnanci, milí studenti,

Akademik sport centrum organizuje ve středu 10. května 2017 tradiční svátek sportu – Sportovní den Univerzity Palackého. Můžete si vybrat z bohaté nabídky až padesáti sportovních aktivit a turnajů. Nebude chybět sjezd řeky z Hykova, ZUMBA party ve Sportovní hale UP, lukostřelba a další. Novinkou letošního roku je např. védská jóga, bubnování pro radost, vyjížďka na koloběžkách nebo in-line.

Všechny nabízené sporty jsou zdarma! Na tento den uděluje rektor UP rektorské volno. Nebude chybět odpolední program v areálu Sportovní haly UP – občerstvení, hudba a losování kupónů. Program a podrobné informace zjistíte ZDE.

Užijte si den plný pohybu!

Nabídka letních akcí ASC UP:

Kurz vodní turistiky na Slovensku a v Polsku 24.–29. 6. 2017
Vodácký výcvik a sjíždění řek s rychle proudící, peřejnatou vodou
(Váh, Černý Váh, Dunajec, Hron)
Cena – držitelé průkazu ASC UP: 3.400 Kč
Cena – studenti a zaměstnanci UP: 3.600 Kč

Cvičení u moře v Řecku 28. 6.–9. 7. 2017 (doprava autobusem) – poslední volná místa!
(Termín s leteckou dopravou je již obsazen.)
Místo: Chalkidiki Fourka – hotel Akropolis
Cena: 9.900 Kč
Možnost přiobjednat pojištění za 360 Kč

Další informace a přihlášky najdete na webových stránkách.