Přijmeme zubního lékaře do nové ordinace + byt jako benefit (Nemocnice Hořovice)

Pondělí 15. srpen 2022, 13:46

Do naší špičkově vybavené zubní ambulance v Nemocnici Hořovice přijmeme Zubního lékaře (m/ž). Přidejte se k nám!

Naše ordinace disponuje nejnovějším vybavením jako je zejména mikroskop, scanner či CBCT přístroj a může se tak pyšnit nadstandardní péčí o pacienty a rozsáhlým spektrem služeb, mezi které patří mimo zubní implantáty také retrográdní endodoncie, parodontologie, dentální hygiena, bělení zubů a mnoho dalšího.

Zakládáme si na ošetření pacientů pomocí mikrochirurgického přístupu a vysoké kvalitě použitých materiálů a technik.

Kromě nejnovějšího vybavení naší zubní ambulance a úzké spolupráce se zkušeným stomatochirurgem MDDr. Martinem Rotou Vám nabízíme i nadstandardní benefity:

• nově vybavené zaměstnanecké byty prémiové kvality
  • vlastní dopravu k cestování do zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • mateřskou školku pro děti zaměstnanců
  • a ostatní zajímavé finanční, rodinné a další benefity.

Rádi byste se dozvěděli více?

Ozvěte se nám na personalni@akesoholding.cz nebo na tel č. 727 947 891 či 720 072 960 nebo přes Zubní lékař (m/ž) | Nemocnice Hořovice (nemocnice-horovice.cz), kde naleznete i video s benefity pro naše zaměstnance.

Těšíme se na Vás!

Leták (pdf)