Aktualizováno: Výdej ISIC i standardních karet bude probíhat v knihovně ve Zbrojnici

Pondělí 7. září 2020, 15:18

Tradiční výdej identifikačních karet pro nastupující studenty se v tomto semestru uskuteční v novém režimu. Centrum výpočetní techniky ke změně přistoupilo s ohledem na snahu o minimalizaci front čekajících studentů a také s přihlédnutím k přísnějším hygienickým a preventivním opatřením či dodržování sociálních rozestupů. Výdej začne 21. 9. a potrvá do 2. 10.

Noví studenti si své karty tentokrát budou vyzvedávat v časopisecké studovně univerzitní knihovny ve Zbrojnici. O tom, zdali už je jejich karta připravena k vyzvednutí, budou informováni předem prostřednictvím e-mailu nebo SMS, takže budou moci do knihovny přijít „najisto“. K dispozici budou mít studenti také rezervační systém, v němž si budou moci zarezervovat konkrétní den a hodinu, kdy si přijdou kartu vyzvednout. V prostorách knihovny pak bude vyvolávací systém, z něhož si každý student vezme lísteček s pořadovým číslem a počká, až na něj přijde řada. Samozřejmostí bude dostupnost dezinfekce, výdejní místa budou rovněž chráněna plexisklem.

Výdejní doba bude navíc v prvním týdnu prodloužena, a to nově od 8:00 až do 20:00, což ještě více umožní regulovat koncentraci většího počtu studentů v jeden okamžik na jednom místě.

Podrobnosti na cvt.upol.cz

Zpět