Blíží se uzávěrka fotografické soutěže, předznamenávající další Noc venku

Foto: Milada Hronová
Pátek 24. srpen 2018, 9:00 – Text: Tomáš Krejčiřík

Milé zaměstnankyně, milí zaměstnanci, milé studentky, milí studenti, připomínáme vám, že do 31. srpna máte možnost poslat fotografie do letní fotografické soutěže, jež se koná jako předzvěst dalšího ročníku akce Noc venku, která pravidelně na podzim upozorňuje na problematiku bezdomovectví.

Pošlete nám na e-mail tomas.krejcirik@upol.cz své vlastní autorské fotografie, které lze zařadit k tématu „Kde domov můj“. Fotografie neposílejte v příloze, nýbrž formou odkazu na online úschovnu, případně internetovou galerii, přičemž soutěžní fotografie musí být v tiskové kvalitě pro tisk na rozměr A3 a u každé musí být popisek včetně roku pořízení snímku. Maximální počet soutěžních fotografií na osobu je 10. Podrobnější informace k náležitostem soutěžního e-mailu prosím vizte zde.

Autoři nejlepších fotografií získají malý dárek a hlavně možnost vystavit snímky po dobu 30 dní v Knihovně UP ve Zbrojnici. O výsledcích soutěže rozhodne odborná porota, ve které zasednou fotografové Jindřich Štreit (předseda poroty), Svatopluk Klesnil a Bára Skopalíková.