Nabídka práce pro absolventy LF - FN Královské Vinohrady v Praze

Pondělí 31. srpen 2020, 8:16

Klinika rehabilitačního lékařství Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze přijme lékaře na pozici sekundárního lékaře lůžkového oddělení (i absolventa), dále vedoucího lékaře lůžkového oddělení (specializace rehabilitační a fyzikální medicína) a lékaře na ambulanci kliniky. Odměňování dle platových tarifů a tříd pro lékaře od 1.1.2020 + osobní ohodnocení dle dohody. Výhoda zázemí fakultní nemocnice, dalšího vzdělávání i zaměstnaneckých benefitů, včetně ubytování pro mimopražské lékaře. Lékařské služby možné, ne však nutné.

Kontakt:

MUDr. Tereza Gueye, tereza.gueye@fnkv.cz,