Studenti mohou ukončit svou smlouvu na kolejích do 20. 9. bez nutnosti hradit kolejné navíc

Čtvrtek 17. září 2020, 15:26

Studenti, kteří se rozhodnou, že chtějí odstoupit od ubytovací smlouvy na kolejích UP, mohou podat výpověď e-mailem příslušné referentce koleje nebo vedoucí koleje a nebudou platit v souladu se smlouvou kolejné „do konce měsíce + 1“, ale pouze do konce měsíce. Podmínkou dohody je, že student podá výpověď smlouvy do 20. 9. včetně a nebude si činit nárok na využití ubytování v tomto měsíci.
Pokud je student již ubytován, podá výpověď smlouvy, uhradí stávající měsíc a odstěhuje se z kolejí nejpozději v úterý 22. 9. do 15:00.

Ve všech ostatních případech platí podmínky Ubytovací smlouvy. Další instrukce ohledně ubytování studentů budou zveřejňovány dle aktuálního vývoje.