Změny provozní doby menz a FreshUPů o Vánocích a ve zkouškovém

Foto: Vojtěch Duda
Úterý 5. prosinec 2023, 8:52 – Text: Gabriela Sýkorová Dvorníková

Změněnou otevírací dobu budou mít některé menzy a bistra FreshUP již od pondělí 18. prosince. Všechny provozovny pak budou uzavřeny přes vánoční svátky od 22. prosince 2023 do 1. ledna 2024. Zkrácená provozní doba bude u některých platit až do začátku letního semestru. Podrobný rozpis změn naleznete v této tabulce.

Běžnou provozní dobu budou mít do středy 20. prosince menzy 17. listopadu, Křížkovského, v Neředíně, v Holici a na lékařské fakultě, stejně tak FreshUPy na přírodovědecké fakultě na Envelopě, na filozofické fakultě na Křížkovského 10 a na pedagogické fakultě v atriu.

Ve čtvrtek 21. prosince, tedy den před rektorským volnem, budou mít menzy a bistra zkrácenou otevírací dobu.

Zcela zavřeno bude mít od pondělí 18. prosince 2023 až do začátku letního semestru 12. února 2024 FreshUP v budově filozofické fakulty na tř. Svobody 26 a menza Šmeralova, v jejímž těsném sousedství lze navštěvovat hlavní menzu 17. listopadu.

Podrobný rozpis změn otevírací doby menz a FreshUPů od 18. prosince 2023 do 11. února 2024 naleznete v této tabulce. Po celé období bude v menzách omezena nabídka pouze na hotovky (bez minutek a pizz).